По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Пересувні котельні Dantherm VAM


Технічний опис


Пересувні котельні Dantherm VAM спеціально розроблені і створені для використання у військових організаціях і в організаціях з надання допомоги постраждалим. Для того, щоб забезпечити комфортний клімат, в якому і солдати і бригади рятувальників працюють і відпочивають, обидві ці групи вимагають устаткування, яке працює бездоганно при максимальному навантаженні навіть в екстремальних погодних умовах.

Установки відповідають всім вимогам NATO, всім установкам присвоєні глобальні "NATO stock numbers" (NSN).

Пересувна котельна Dantherm VAM

Надійна робота при негативній температурі

Пересувні котельні компанії Dantherm ідеально підходять для обігріву наметів та іншого тимчасового житла і бездоганно працюють при температурах до -40°за Цельсієм. Котельні, настільки ж підходящі для опалення військової техніки, можуть, наприклад, бути використані для швидшої підготовки вертольотів до польоту. Крім того, пересувні котельні компанії Dantherm є одними з найлегших на ринку цієї продукції. Вони зручні в транспортуванні і можуть бути встановлені на полозах, щоб транспортування по пересіченій місцевості стало теж більш зручним.

Dantherm VAM 15

Зручна процедура установки

Пересувні котельні компанії Dantherm легко можуть бути встановлені однією людиною і без використання інструментів. Всі установки можуть бути доповнені широким спектром допоміжного обладнання компанії Dantherm, включаючи шланги розподілу повітря для забезпечення ідеального розподілу теплого повітря.

Просте транспортування

Пересувні котельні від компанії Dantherm компактні і зроблені так, що їх переустановлення після переміщення здійснюється в найкоротші терміни. Вони мають зміцнені точки підйому для крана і/або вбудовану поперечку для підйому за допомогою навантажувача з вильчатим захопленням.

Гнучкі шланги

Ізольовані гнучкі повітряні шланги використовуються всіма пересувними котельнями компанії Dantherm і мають різну довжину, яка необхідна для їх прокладки по табору з будь-яким плануванням. Вони мають арматурний дріт військового класу, що забезпечує гнучкість навіть при негативних температурах. Ще одна перевага повітряних шлангів компанії Dantherm - мінімум витоку в точках з'єднання.

Експлуатація

Всі котельні компанії Dantherm мають багатопаливний двигун (дизель), який забезпечує командирам велику маневреність. Завдяки спеціально розробленому всмоктуючому насосу, паливні баки можуть просто стояти на землі біля пересувних котелень. Це робить заправку живлячих баків зручнішою.

Dantherm VAM 40

Ефективність в матеріально-технічному забезпеченні

Пересувні котельні компанії Dantherm штабельовані і можуть легко бути укріплені на піддоні для вантажних авіаперевезень. Це робить вантажно-розвантажувальні роботи і транспортування набагато зручніше. Один вантажний піддон для вантажних авіаперевезень типу 436L вміщає 12 котелень типу VAM 40 з місцем зберігання шланг і допоміжного обладнання.

Готує устаткування

Пересувні котельні компанії Dantherm розробляються не тільки для обігріву наметів і контейнерів, але ще й для обігріву такої військової техніки, як вертольоти. У цьому випадку, обладнання, системи обігріву вертольота менше страждає від зносу і може бути готове до використання значно швидше, забезпечуючи прискорену підготовку до польоту, що може мати вирішальне значення в найбільш напружений момент.

Технічні характеристики


ТипорозмірПотужністьПродуктивністьВисотаДовжинаШиринаМаса

(кВт)(м³/год)(мм)(мм)(мм)(кг)
VAM 15 MK II181080605139546093
VAM 40 MK II3821258901400700129


© 2020 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)