По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Забезпечення правильного розподілу повітря в плавальних басейнах


Такі фактори, як рухливість повітря і особливо розподіл припливу в приміщенні плавального басейну, представляють не меншу важливість при проектуванні системи вентиляції, ніж вибір її з належним витратою повітря.

Захист матеріалів будівлі від руйнування є первинним призначенням системи вентиляції бассейну. Подається в приміщення після обробки в системі повітря - сухий і теплий, тому випадання вологи з нього не відбувається з такою ж легкістю, як з застійного, вже охолодити повітря Оброблений припливне повітря найкраще подавати по периметру приміщення басейну з трьох сторін, маючи в своєму розпорядженні повітророзподільні обладнання на невеликій висоті. Витяжку переважно облаштовувати на більш високому рівні з чотирьох сторін.

Слід підкреслити, що припливне повітря у відповідній кількості повинен досягати абсолютно всіх поверхонь конструктивних елементів басейну, особливо засклених вікон.

У той же час рух повітря над поверхнею повинна відбуватися так низько над нею, наскільки можливо, оскільки чим ближче насичений повітря буде знаходитися над поверхнею, тим менша кількість вологи зможе випаруватися.

Крім того, необхідно, щоб тиск повітря всередині приміщення басейну було трохи нижче, ніж зовні. Це запобіжить як проникнення парів вологи в конструктивні матеріали, так і міграцію вологого повітря в інші частини будівлі.


© 2020 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)