По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажів: +38 (097) 610-15-15
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин чи Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Забезпечення правильного розподілу повітря в басейнах


Такі фактори, як рухливість повітря і особливо розподіл припливу у приміщенні плавального басейну, є не менш важливим при проектуванні системи вентиляції, ніж вибір її з належною витратою повітря.

Захист матеріалів будівлі від руйнування є первинним призначенням системи вентиляції басейну. Повітря, що подається в приміщення після обробки в системі, - сухе і тепле, тому випадання вологи з нього не відбувається з такою ж легкістю, як із застійного повітря, що вже охолоне. Витяжку потрібно облаштовувати на вищому рівні з чотирьох сторін.

Слід підкреслити, що припливне повітря у відповідній кількості повинно досягати всіх поверхонь конструктивних елементів басейну, особливо засклених вікон.

В той же час рух повітря над поверхнею має відбуватися так низько над нею, наскільки можливо, оскільки чим ближче насичене повітря буде знаходитися над поверхнею, тим менша кількість вологи зможе випаруватися.

Крім того, необхідно, щоб тиск повітря всередині приміщення басейну був трохи нижчим, ніж зовні. Це запобігатиме як проникненню пари вологи в конструктивні матеріали, так і міграції вологого повітря в інші частини будівлі.


© 2022 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)