По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажів: +38 (097) 610-15-15
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин чи Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Проблема вологості у плавальних басейнах


Основною проблемою для приміщень плавальних басейнів є висока відносна вологість повітря і, як наслідок, конденсація парів вологи на холодних поверхнях, що викликає корозію, гниття матеріалів та утворення на них грибкової цвілі. Крім того, відбувається запотівання вікон приміщення басейну, що створює дискомфортні умови для присутніх.

На жаль, уникнути випаровування вологи в приміщеннях плавальних басейнів неможливо, оскільки параметри повітря та води в них є вкрай сприятливими для цього процесу. Проте, маючи правильно спроектовану систему вентиляції, можна досягти мінімального випаровування води з поверхні басейну, а передбачивши одночасно належну теплоізоляцію будівлі, рівень відносної вологості можна регулювати таким чином, щоб запобігти руйнуванню конструктивних елементів будівлі та створити комфортні умови для людей.

Основною проблемою для приміщень плавальних басейнів є висока вологість повітря і, як результат, корозія та гниття матеріалів, руйнування внутрішньої обробки приміщення, запотівання вікон та намокання стін, що створює дискомфортні умови для присутніх людей. Саме тому як найважливіший елемент інженерно-технічного обладнання басейнів слід розглядати системи осушення повітря.

Якщо необхідні параметри повітряного середовища у приміщенні басейну 28°C/65% відн. вл., точка роси дорівнюватиме 21 °C. Тому, наприклад, при зовнішній температурі -10 °C будівля повинна мати дуже хорошу теплоізоляцію, щоб уникнути конденсації крапель вологи.

Окрім необхідності підтримання на належному рівні параметрів повітряного середовища в басейні, слід також брати до уваги вартість системи, яка забезпечує задані умови.

Вентиляція басейнів з рекуперацією тепла, осушення повітря та належне регулювання відповідно до умов повітряного середовища, що змінюються, є функціями, що виконуються обладнанням Dantherm, призначеним для використання в приміщеннях плавальних басейнів.


© 2022 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)