По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Проблема вологості в плавальних басейнах


Основною проблемою для приміщень плавальних басейнів є висока відносна вологість повітря і, як результат, конденсація пари вологи на холодних поверхнях, що викликає корозію, гниття матеріалів і утворення на них грибкової цвілі. Крім того, відбувається запотівання вікон приміщення басейну, що створює дискомфортні умови для присутніх людей.

На жаль, уникнути випаровування вологи в приміщеннях плавальних басейнів неможливо, оскільки параметри повітря і води в них є вкрай сприятливими для цього процесу. Тим не менш, маючи правильно спроектовану систему вентиляції, можна добитися мінімального випаровування води з поверхні басейну, а передбачивши одночасно належну теплоізоляцію будівлі, рівень відносної вологості можна регулювати таким чином, щоб запобігти руйнуванню конструктивних елементів будівлі та створити комфортні умови для людей.

Основною проблемою для приміщень плавальних басейнів є висока вологість повітря і, як результат, корозія і гниття матеріалів, руйнування внутрішньої обробки приміщення, запітніння вікон і намокання стін, що створює дискомфортні умови для присутніх людей. Саме тому в якості найважливішого елементу інженерно-технічного устаткування басейнів слід розглядати системи осушення повітря.

Якщо потрібні параметри повітряного середовища в приміщенні басейну 28 °C / 65% відн. вол., то точка роси буде дорівнювати 21 °C. Тому, наприклад, при зовнішній температурі -10 °C будівля повинна мати дуже хорошу теплоізоляцію, щоб уникнути конденсації крапель вологи.

Крім необхідності підтримання на належному рівні параметрів повітряного середовища в басейні, слід також брати до уваги вартість системи, що забезпечує задані умови.

Вентиляція басейнів з рекуперацією тепла, осушення повітря і належне регулювання відповідно до мінливих умов повітряного середовища є функціями, виконуваними обладнанням Dantherm, призначеним для використання в приміщеннях плавальних басейнів.


© 2020 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)