По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Осушувачі повітря для басейнів Dantherm CDP


Презентація осушувачів для басейнів Dantherm CDP


Застосування

Осушувачі серії CDP компанії Dantherm призначені в першу чергу для осушення повітря в приміщеннях плавальних басейнів, тобто для роботи з повітрям, що містить хлор та інші хімічно агресивні реагенти. Однак їх також можна з успіхом використовувати і для осушення складських і виробничих приміщень, де температура повітря не опускається нижче 20°С.

Види осушувачів для басейнів Dantherm CDP

 • CDP 35, CDP 45, CDP 65 - для басейнів з площею дзеркала до 40 м². Працюють в режимі 100%-ної рециркуляції (без підмішування свіжого повітря). Монтуються безпосередньо в приміщенні басейну. Можливий настінний або підлоговий монтаж.

 • CDP 35T, CDP 45T, CDP 65T (прихованого монтажу) - для басейнів з площею дзеркала до 40 м². Застосовуються в тих випадках, коли монтаж осушувачів всередині приміщення басейну небажаний. Встановлюються в окремому, суміжному з басейном приміщенні і оснащуються короткими повітроводами з фільтром, які монтуються в стіні, і алюмінієвими гратами для забору та роздачі повітря. Як і попередня серія, працюють в режимі 100%-ної рециркуляції.

 • CDP 75, CDP 125, CDP 165 - канальні осушувачі з підмішуванням свіжого повітря, для басейнів з площею дзеркала від 40 до 100 м². Монтуються в окремому, суміжному з басейном технічному приміщенні. Опціонально комплектуються водяним калорифером для підігріву осушеного повітря і водоохолоджуваним конденсатором, що дозволяє використовувати надлишкову теплову енергію для підігріву води в басейні.

Діаграма швидкого підбору

Вибір осушувача більшою мірою залежить від площі дзеркала басейну.Наведена тут діаграма може використовуватися тільки як рекомендації.

При остаточному виборі осушувача необхідно взяти до уваги додаткові фактори, такі як температура повітря і води, частота використання, ступінь активності поведінки відвідувачів, а також наявність пристроїв для покриття дзеркала басейну у неробочі години.

Для басейнів більшої площі і аквапарків компанія Dantherm пропонує припливно-витяжні установки з тепловим насосом DanX 2 і DanX.


Принцип роботи

Вбудований вентилятор забирає вологе повітря через фільтр в осушувач. При проходженні через випарник повітря охолоджується,волога,що міститься в ньому конденсується, накопичується в піддоні і потім відводиться через дренажну систему. Осушене повітря далі проходить через конденсатор, де злегка підігрівається. Таким чином, повітря на виході з агрегату виявляється сухіше і на кілька градусів тепліше. Завдяки багаторазовому проходженню повітря через осушувач рівень вологості в приміщенні знижується, забезпечуючи швидке осушення.

Відмінні характеристики

 • Сучасний дизайн
 • Висока європейська якість
 • Антикорозійне покриття внутрішніх робочих елементів
 • Низьке енергоспоживання
 • Автоматичне управління вологістю
 • Високий рівень електробезпеки
 • Простота монтажу та експлуатації
 • Низький рівень шуму.

Гнучкий підхід до монтажу

За бажанням замовника ряд моделей осушувачів можна монтувати безпосередньо в приміщенні. Якщо монтаж усередині приміщення небажаний, осушувачі встановлюють в суміжному приміщенні, а паркан і роздачу повітря здійснюють через повітроводи.

За допомогою пропонованих опцій, які включають калорифер гарячої води, комплект підлогового або настінного монтажу, можна підібрати оптимальну систему осушення для конкретного випадку. Модель з водоохолоджуваним конденсатором дозволяє використовувати надлишкову теплову енергію для підігріву води в басейні. У моделях CDP 75/125/165 можна забезпечити бокову або верхню роздачу повітря, а також поміняти сторону технічного обслуговування на протилежну.

Повністю автоматизоване управління

Робота осушувача повністю автоматизована. Необхідний рівень вологості підтримується за допомогою гігростата. Панель управління оснащена дисплеєм, наочно відображає робочий статус осушувача, і кнопками управління. Для зручності конфігурації старших моделей панель управління може бути змонтована з будь-якого боку агрегату. Доступ до всіх внутрішніх компонентів осушувача (для чищення фільтру і технічного обслуговування) забезпечується відкриттям інспекційної дверцяти.

Осушувачі серії CDP відрізняються практично безшумною роботою.


© 2020 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)