По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Рекуператори Pinnacle для закритих шаф-стійок і контейнерів електронного устаткування


Область застосування Pinnacle

Pinnacle Рекуператори серії Pinnacle призначені для установки на закритих шафах і контейнерах електричного та електронного устаткування з метою відводу утворюються тепловиділень за рахунок рекуперації холодильної енергії навколишнього повітря за умови, що зовнішня температура нижче температури в контейнері.

Рекуператори можуть використовуватися як окремо, так і в складі кондиціонерів фірми Dantherm Air Handling.

Умови експлуатації Pinnacle

Як і всі мікрокліматичні обладнання фірми Dantherm, рекуператори Pinnacle можуть працювати при температурі повітря від -40 до +55 "С.

Параметри електроживлення: 230 В / 1 Ф / 50 Гц - для джерела змінного струму; 48 В та 24 В - для джерела постійного струму.

Модельний ряд Pinnacle

Модельний ряд рекуператорів Pinnacle представлений 5 моделями з діапазоном питомої потужності від 27 до 99 Вт / °C.

Принцип дії Pinnacle

Pinnacle Рекуператори Pinnacle представляють собою модулі з пластинчастим теплообмінником і двома вентиляторами - внутрішнього і зовнішнього контурів. Завдяки герметичному поділу повітряних потоків виключається попадання в контейнер вологи, пилу та інших забруднень.

Теплий внутрішнє повітря контейнера всмоктується вентилятором у верхній частині рекуператора і, пройшовши через пластинчастий теплообмінник, подається знизу охолодженим.

Корозійно-стійке виконання Pinnacle

При установці поза будівлі рекуператор не вимагає ніякого додаткового захисту від атмосферних впливів, тому що має корозійно-стійке герметичне виконання, що відповідає класу корозійного захисту TYPE 3R (для зовнішнього монтажу).

На вимогу замовника забезпечуються спеціальний матеріал, товщина і покриття корпусу блоку.

Пластинчастий теплообмінник Pinnacle

Пластинчастий теплообмінник, розроблений фірмою відповідно за останніми технічними досягненнями, відрізняється високою ефективністю рекуперації. Конструктивно він виконаний з алюмінієвих або полімерних пластин і може мати перехресне або зустрічний напрямок повітряних потоків.

Вентилятори Pinnacle

Високонапірні вентилятори внутрішнього і зовнішнього контурів забезпечують максимальний повітряний потік навіть при значному аеродинамічному опорі. Це є важливим чинником, враховуючи, що насиченість шаф-стійок технологічним обладнанням перешкоджає вільному проходженню повітря.

Компактність конструкції Pinnacle

Компактність блоку дозволяє встановлювати його в шафах і контейнерах різних розмірів і модифікацій.

Додаткові речі Pinnacle

Для модифікації рекуператора відповідно до вимог проекту, спрощення монтажу та обслуговування пропонуються численні додаткові приналежності.


© 2020 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)