По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Агрегати для природного охолодження телекомунікаційних систем Nordic Blue


Область застосування Nordic Blue

Nordic Blue Модулі Nordic Blue призначені для природного охолодження. Вони спеціально розроблені для надійного і економічного охолодження базових станцій телекомунікаційних мереж. Використання Nordic Blue мінімізує витрати на підтримку необхідних умов роботи устаткування.

Компоненти ряду Nordic Blue можуть застосовуватися з метою енергозбереження, а також як доповнення до вже встановлених кондиціонерів для збільшення їх ресурсу і підвищення надійності системи в цілому.

Умови експлуатації Nordic Blue

Конструкцією агрегатів передбачено їх застосування при низькій температурі зовнішнього повітря (до -40 °C).

Модельний ряд Nordic Blue

Модельний ряд Nordic Blue представлений 9 моделями для зовнішнього та внутрішнього монтажу з діапазоном питомої холодопродуктивності від 330 до 1030 Вт-К.

Принцип дії Nordic Blue

Nordic Blue Теплонадлишки віддаляються в результаті надходження в контейнер зовнішнього

повітря. Необхідна витрата регулюється за допомогою повітряних заслінок. Вступник повітря проходить через фільтр і створює надлишковий тиск усередині шельтера, завдяки чому виключено попадання пилу через нещільність контейнера. У залежності від температури зовнішнього повітря встановлюється необхідна пропорція свіжого і рециркуляційного повітря, при якій досягається необхідна температура в обслуговуваному приміщенні.

Низьке енергоспоживання Nordic Blue

Кожен компонент для агрегатів Nordic Blue ретельно підібраний з точки зору максимального енергозбереження. У результаті агрегати споживають не більш 10% енергії, необхідної для механічного охолодження.

Система управління Nordic Blue

Характерною особливістю Nordic Blue є унікальний блок управління, який дозволяє задавати необхідні режими роботи. Блок управління адаптований до роботи з програмним забезпеченням загальної системи контролю та управління, що дозволяє отримувати повну інформацію про параметри роботи і аварійних сигналах з декількох базових станцій.

Nordic Blue

Аварійне охолодження Nordic Blue

При зникненні основного живлення агрегати перемикаються на резервне живлення від батарей базової станції 24 або 48 В DC - залежно від виконання. Аварійне охолодження є життєво важливою функцією при експлуатації систем телекомунікації. При відсутності охолодження електронні компоненти швидко перегріваються і виходять з ладу. Наявність аварійного охолодження істотно продовжує термін служби устаткування.

Легкість конструкції Nordic Blue

Корпус виготовлений з алюмінієвих профілів, подвійних панелей листової сталі і теплоізоляції товщиною 25 мм. Легка і міцна конструкція має захист від погодних умов, а монтаж всередині контейнера також запобігає вандалізм. Монтаж агрегатів може здійснюватися на стіну, дах або підлогу шельтера.

Індивідуальне рішення для конкретних умов Nordic Blue

Агрегати Nordic Blue, володіючи гнучко адаптується модульною конструкцією, дозволяють створювати готові рішення для будь-яких умов. Вони відповідають всім вимогам, що пред'являються до якості охолодження, зберігаючи при цьому конкурентоспроможні ціни.


© 2020 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)