По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Dantherm HCV/HCH: компактні припливно-витяжні установки з протитечійним рекуператором (225-425 м³/ год)


Технічний опис


Особливості

  • Висока ефективність рекупераціі - до 95%
  • Установки обладнані інверторними двигунами вентиляторів з дуже низьким споживанням енергії
  • Установки HCV можуть бути змонтовані в стандартному меблевий блок розміром 60x60см
  • Установки автоматично регулюють власну продуктивність в залежності від активності в приміщенні
  • компактні припливно-витяжні установки з протитечійним рекуператором
  • Установки обладнані вбудованими датчиками вологості і CO2
  • Режим free-cooling при певних умовах

Dantherm HCV - вертикальна приточно-витяжна установка для настінного монтажу

Серія включає моделі HCV 3 та HCV 5 з продуктивністю до 320 м³/год і 520 м³/год відповідно.

Установки HCV ідеальні для прихованого монтажу в стандартний меблевий блок розміром 60x60см, наприклад, в підсобному приміщенні, де все обладнання може бути приховано в меблях. Всі повітроводи в моделях HCV приєднуються вертикально зверху. Електричне підключення та відведення дренажу у обох моделей знаходяться знизу.

Для моделі HCV 3 є можливість підключення повітропровода припливного повітря знизу, якщо повітропровід прокладений в підлозі. Додатковий аксесуар для прихованого монтажу моделі HCV 5 в меблевий блок (глибина блоку при такому монтажі - 560мм) отримується окремо.

Dantherm HCV - горизонтальна приточно-витяжна установка для напольного монтажу

Серія включає моделі НСН 5 і НСН 8 з продуктивністю до 520 м³/год і 820 м³/год відповідно.

Підключення повітроводів до обох моделей НСН здійснюється з обох кінців, сторона обслуговування знаходиться спереду. Електричне підключення знаходиться з боку подачі свіжого повітря - справа. Припливні і витяжні повітроводи завжди знаходяться з лівого боку установки. Дренажний отвір розташований на задній стінці модуля.

Принцип дії

Припливно-витяжні установки HCV і НСН виробництва компанії Dantherm обладнані системою автоматики, яка управляє установкою "по потребі" так, щоб температура, рівень вологості, рівень CO2 (при наявності датчика) не перевищували комфортний рівень. Установка постійно контролює стан витяжного повітря і повітря в приміщенні і регулює власну продуктивність для підтримки комфортних умов. Такий режим роботи дозволяє підтримувати необхідні параметри повітря в приміщенні, а також значно знижувати споживання енергії в тому випадку, коли в приміщенні немає людей.

Корпус

Корпус установок НС виготовлений з алюцинкових панелей товщиною 0,8 мм. Ізоляція корпусів моделей HCV виконана з ектрудірованного полістиролу товщиною не менше 32 мм. Товщина ізоляції корпусів НСН - не менше 40 мм. Такий високий клас ізоляціі дозволяє розміщувати установки в приміщеннях з температурою до -20°C.

Високоефективний (до 95%) протиточний рекуператор

Рекуперація тепла відбувається у високоефективному алюмінієвому протиточному рекуператорі, розробленому компанією Dantherm для досягнення оптимальної ефективності поряд з найменшими можливими втратами тиску і мінімальним повітрообміном.

Вентилятори з вентильним двигуном

Вся серія НС використовує новітні вентилятори з вентильними двигунами, що дозволяє досягти найвищої ефективності та мінімального споживання енергії. Двигуни вентиляторів живляться змінним струмом з напругою 230В і управляються сигналом 0-10В від блоку управління, плавно регулює продуктивність вентилятора.

Фільтри

У всіх моделях НС стандартно використовуються компактні 50 мм фільтри G4 для припливу і витяжки, що задовольняє в більшості випадків всі вимоги щодо якості очищення повітря. Перевага компактних фільтрів в тому, що вони мають значно більшу фільтруючу поверхню, ніж маленькі кишенькові або плоскі фільтри. Таким чином, такі фільтри в нормальних умовах працюють довше і їх не потрібно обслуговувати частіше, ніж двічі на рік. При необхідності, доступні фільтри F7, використання яких напевно виключить можливість потрапляння алергенів в приміщення через вентиляцію.

Технічні характеристики

МодельHCV 3 HCV 5 HCH 5 HCH 8
Максимальна продуктивність при 0 Па (м³/год) 330 520 520 820
Продуктивність при тиску 150 Pa (м³/год)225290290425
Тип рекуператораАлюмінієвий протиточний
Ефективністьдо 95%
Висота (мм) 10051055600600
Ширина (мм) 53059011801180
Глибина (мм) 415566580780
Вага (кг) 3345.55270
Модуль байпаса немаєєєє


© 2020 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)