По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Моноблочні кондиціонери Escalade для зовнішнього настінного монтажу


Анімаційний ролик (flash) принципу роботи кондиціонерів Escalade.


Область застосування Escalade

Escalade Моноблочні кондиціонери серії Escalade розроблені спеціально для мікрокліматичної підтримки високочутливого електронного обладнання, яка поставила в цілях досягнення оптимальної працездатності підвищені вимоги до надійності та енергетичної ефективності забезпечення заданих параметрів навколишнього середовища.

Кондиціонери серії Escalade призначаються для настінного монтажу з зовнішнього боку незаселених кондиціонують об'єктів, якими можуть бути шельтера телекомунікаційного та електронного обладнання, контейнери базових станцій стільникового зв'язку, спеціалізовані автономні приміщення віддаленого доступу, модульні апаратурні конструкції, станції супутникового зв'язку та ін..

Умови експлуатації Escalade

Діапазон температурних умов експлуатації кондиціонерів Escalade дуже широкий - від -40 до +55 °C.

Для можливості безпечної роботи агрегатів при низьких / високих зовнішніх температурах передбачаються нагрівач картера компресора, пресостат ліній високого і низького тиску хладагента, 2-х швидкісний управління вентилятором конденсатора (опція), сигналізація аварійної температури конденсації та ін..

Модельний ряд Escalade

Escalade Модельний ряд серії представлений 4 моделями для кожного з двох типів - Escalade I і Escalade II - з діапазоном холоднопровідностіі від 5.8 до 14.1 кВт.

Моделі типу Escalade I мають закритий внутрішній контур рециркулирующим повітря, очищуваного у фільтрі і охолоджуваного допомогою компресорно-конденсаторного машини (механічне охолодження). Відсутність безпосереднього контакту із зовнішнім середовищем дозволяє уникнути забруднення або підвищення вологості повітря в контейнері. У холодильній установці стандартно використовується хладагент R22, але за спеціальним замовленням можлива заправка холодоагентом R134a.

У моделях типу Escalade II крім механічного охолодження передбачена також функція природного охолодження, реалізована за допомогою повітряного клапана з автоматичним приводом пропорційного регулювання.

Простота монтажу Escalade

Компактність конструкції, розміри моноблока відповідно до розмірів стандартного

контейнера забезпечують простоту монтажу кондиціонера і можливість встановлювати його у пристосованих і реконструюються приміщеннях, в т.ч. для нарощування холодильної потужності мікрокліматичного обладнання.

Корозійна стійкість і міцність Escalade

Оскільки кондиціонер призначений для зовнішнього застосування, всі його компоненти відрізняються високою корозійною стійкістю, зумовленої спеціальним покриттям.

Корпус агрегату виконаний з високоміцної оцинкованої сталі з епоксидним покриттям.

Електричний нагрівач Escalade

Кондиціонер опціонально комплектується електронагрівачем необхідної потужності (4, 8,12 або 16 кВт) з електронним управлінням і термостатом захисту від перегріву.

Система управління Escalade

Кондиціонери серії Escalade оснащені новітньою мікропроцесорною системою управління, яка виконує функції регулювання та моніторингу параметрів повітряного середовища, автоматичного захисту, індикації аварійних умов.


© 2020 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)