По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-58
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Dantherm DanX 2: системи вентиляції і осушення для басейнів і СПА (до 1750 м³/год)


Технічний опис DanX 2 ,       Презентація DanX 2 ,       Інструкції по монтажу та експлуатації DanX 2

Форма підбору установок Dantherm DanX 2


Вентиляція басейнів Dantherm DanX 2 Комфортний клімат в приміщенні басейну, wellness-студії і СПА

Занурення в басейн завжди приносить приємні відчуття. У той же час повітря в приміщенні басейну може стати серйозним випробуванням для людей, меблів і самої будівлі. Звичайні осушувачі повітря можуть регулювати відносну вологість. Якщо ж ви хочете одержати дійсно комфортний клімат у приміщенні басейну - незалежно від зовнішніх умов, - вам потрібно рішення, комбінуюче осушення, вентиляцію та підігрів повітря.

Припливно-витяжна система Dantherm DanX 2 - готове рішення для басейну - пропонує безліч переваг в порівнянні зі звичайними системами - від високої якості повітря і відсутності запаху хлорки в приміщенні басейну, до фрікулінга влітку і рекордної продуктивності по осушенню взимку, коли можливість утворення конденсату максимальна.

Вентиляційні установки DanX 2 - надзвичайно економічне та енергозберігаюче рішення, спеціально розроблене для громадських басейнів, СПА, медичних та фітнес-центрів, приватних будинків, готелів та інших об'єктів з великими басейнами.

Більше жодної зайвої гривні за електроенергію

Новітні системи DanX 2 створює винятковий клімат, витрачаючи мінімум енергії. Основне завдання подібних систем - створення і підтримка комфортного, здорового клімату в приміщенні, завдяки чому у всіх відвідувачів буде прекрасне самопочуття, крім того оздоблення та меблі в приміщенні будуть надійно захищені від згубного впливу вологи. При цьому не менш важливим є вартість експлуатації системи.

Припливно-витяжна установка DanX 2 надзвичайно енергоефективна та економна - компанія Dantherm спроектувала її, маючи на меті зробити систему кращою в своєму класі. Були використані компоненти, найкращі з існуючих - з максимальною продуктивністю, ефективністю і терміном служби. Всі конструктивні елементи корпусу виготовлені з високоякісних матеріалів і корозійно стійкі. Установкою управляє нова спеціально розроблена система з алгоритмом управління «по потребі» з простою та зрозумілою панеллю керування.

Компактна конструкція

При розробці DanX 2 компанія Dantherm постаралася максимально знизити вартість і складність монтажу. Все, що необхідно зробити - підключити електроенергію і підвести димарі і система готова до роботи.

Переваги DanX 2

 • Висока якість та енергоефективність

 • Готове рішення, яке гарантуватиме максимальний комфорт

 • Подача до 100% свіжого повітря

 • Новітні інверторні вентилятори з наднизьким споживанням

Корпус

 • 50 мм теплоізоляція

 • Корпус з гарячеоцинкованої стали

Пластинчастий рекуператор

 • Подвійний рекуператор

 • ККД до 95%

 • Епоксидне покриття

 • Сертифікація Eurovent

Тепловий насос

 • Висока ефективність

 • Спіральний компресор

 • Водоохолоджувані конденсатор

 • 100%-ная рекуперація


Dantherm DanX 2

Варіанти комплектації Dantherm DanX 2

Пластинчастий рекуператор DanX 2 Системи DanX 2 обладнаних подвійним пластинчастим рекуператором, виготовленим з алюмінію і покритим епоксидної смолою, сертифікованим за програмою Eurovent.

DanX 2 XD з подвійним пластинчастим рекуператором

DanX 2 XD - це ефективна припливно-витяжна установка, яка використовує свіже повітря для осушення повітря в приміщенні і нагріває припливне повітря за допомогою подвійного пластинчастого рекуператора, ККД якого досягає 95%. Така конфігурація системи дозволяє значно знизити споживання енергії та експлуатаційні витрати.

DanX 2 HP з подвійним пластинчастим рекуператором і тепловим насосом

Установка DanX 2 HP поєднує сильні сторони теплового насоса з системою осушення за рахунок припливу свіжого повітря. Комбінація теплового насоса і високоефективного подвійного рекуператора дозволяє дуже точно регулювати вологість і температуру в приміщенні.

Маючи ККД більше 100%, тепловий насос до того ж дозволяє значно оптимізувати процес осушення повітря. При цьому кількість свіжого повітря визначається необхідним комфортом, а не продуктивністю осушення.

Для досягнення ще більшої економії енергії можна використовувати водоохолоджуваний конденсатор, інтегрований в систему теплового насоса. При цьому надмірне тепло може бути використане для підігріву води басейну, води в системі ГВП та т.п. Все це робить агрегати DanX 2 HP ідеальним рішенням для регіонів з холодними зимами.

Інтелектуальна система управління

Система управління DanX 2 Всі припливно-витяжні установки DanX 2 комплектуються новітньої унікальною інтелектуальною системою управління. Ця система високоточного управління з потреби поєднує інтуїтивне безпроблемне управління з величезною кількістю настройок і можливістю програмування.

Система управління - головний секрет безпрецедентно низьких експлуатаційних витрат установок DanX 2. Великий, зрозумілий, легко читається дисплей дозволяє швидко і просто перевірити налаштування і поточний стан системи. За допомогою кнопок також швидко і просто можна налаштувати і запрограмувати систему по індивідуальним побажанням.

Система автоматики сумісна з найбільш популярними цифровими комунікаційними протоколами. Це означає, що агрегати DanX 2 можуть бути інтегровані в будь-яку існуючу або проектовану мережу «розумного дому», мережа моніторингу та управління будівель BMS.

Переваги

• Новітня ефективна система управління з потреби

• Інтуїтивна, логічна і проста панель управління

• Працює з цифровими комунікаційними протоколами

Режими роботи

DanX 2 - Денний режим           DanX 2 - Нічний режим           DanX 2 - Літній режим

Денний режим

Часткова рециркуляція з нагрівом, 2-ступінчастою рекуперацією і осушенням за допомогою теплового насоса і свіжого повітря (DanX 2 HP). Для мінімізації втрат тиску тільки частина витяжного повітря пропускається через рекуператор для випаровування. Якщо продуктивності по осушенню подається недостатньо, пропорція свіжого повітря збільшується автоматично.

         

Нічний режим

DanX 2 HP працює в режимі рециркуляції і осушення відбувається за рахунок роботи теплового насоса. Подвійний рекуператор охолоджує повітря, додатково збільшуючи продуктивність осушення. Якщо осушення не потрібно, тепловий насос автоматично вимикається.

DanX 2 XD продовжує працювати в режимі, аналогічному денному, але знижує частку свіжого повітря.

         

Літній режим

DanX 2 використовує 100% свіжого повітря для осушення, тепловий насос і водяний калорифер відключені. Клапан байпаса відкривається і дозволяє працювати системі в режимі фрікулінга (free-cooling - режим вільного охолодження).

Технічні характеристикиDanX 2 XD

DanX 2 HP

Номінальна продуктивність

м³/год

1750

1750

Частка свіжого повітря

%

0-100

0-100

Продуктивність за методикою VDI 2089111)

кг/год

11,3

11,3

Температура припливного повітря2)

C

28

36

Водоохолоджувані конденсатор3)

кВт

-

3.5

Водяний калорифер 45/35°С

кВт/°С

2,5/344)

2,8/355)

Водяний калорифер 70/50°С

кВт/°С

9,8/454)

9,2/465)

Фільтр свіже повітря/витяжної повітря


F7/F5

F7/F5

Фреон R407C

кг

-

2,0

Максимальний струм

A

6,0

13,3

Максимальне енергоспоживання

Вт

1400

2900

Електричне підключення


230В 1Ф

380В 3Ф

Підйом

мм

1552-1602

1552-1602

Ширина

мм

1750

1750

Глибина

мм

780

780

Вага

кг

344

389


1) Повітря в приміщенні 30°С/54% відн.вологи., підмішування зовнішнього повітря 30% при +5°С/85% відн.вологи.

2) Температура зовнішнього повітря перед калорифером +6°С

3) Температура води 28°С

4) Температура повітря перед калорифером 28° С

5) Температура повітря перед калорифером 30°С


Програма підбору

Щоб полегшити створення проектів з вентиляції, компанія Dantherm Air Handling створила спеціальну програму, що дозволяє підібрати оптимальний варіант за заданими параметрами з урахуванням усіх побажань і додаткових опцій.

Програма підбору агрегатів DanX, DanX 2, VentC/VentR, версія 4.1.0 (.exe; 20,4 Mb)


Інші види припливно-витяжних установок Dantherm DanX:

DanX XWPS, XKS, AF - для вентиляції і осушення великих басейнів і аквапарків (2000-32000 м³/год).

DanX XWP - для регулювання температури, вологості та якості повітря у великих житлових і виробничих приміщеннях (2000-32000 м³/год).


© 2021 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)