По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-58
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Вентиляція басейнів DanX: системи вентиляції і осушення Dantherm для великих об'єктів (2000-32000 м³/год)


Форма підбору установок Dantherm DanX

Каталог і керівництво з проектування DanX (6 Мб)


Для басейнів великої площі і аквапарків компанія Dantherm пропонує комплексні системи вентиляції і осушення DanX. Корозійно-стійкі установки DanX компанії Dantherm Air Handling володіють усіма необхідними функціональними можливостями, в тому числі - ефективна рекуперація тепла, можливість регулювання продуктивністю по осушенню.

Dantherm DanX

Концепція

Повністю усунути випаровування води в приміщеннях плавальних басейнів неможливо, тим не менше, використання спеціально спроектованого обладнання забезпечить можливість регулювання рівня відносної вологості в рамках комфортного мікроклімату.

З урахуванням розмірів плавального басейну, режиму його використання, температури води і повітря, рівня вологості установки DanX можуть бути налаштовані у відповідності з конкретними вимогами проекту.

Можливість замовлення установки з одно-, двоступеневою системою рекуперації тепла та індивідуально спроектованими системами управління дозволяє забезпечити енергоефективне і оптимальне підтримання мікроклімату в приміщенні плавального басейну незалежно від місця розташування об'єкта.

Енергоефективність

Установки Dantherm Danx з тепловим насосом і водоохолоджуваним конденсатором - найбільш енергоефективне рішення для вентиляції і осушення басейнів з існуючих в даний час на ринку в цьому сегменті.

Високоефективна система рекуперації тепла і низька питома споживана потужність вентилятора, суміщені з оптимізованими алгоритмами управління, сприяють забезпеченню економічної роботи і, як наслідок, значного зниження енерговитрат, а зносостійкі компоненти забезпечують надійну роботу і тривалий термін експлуатації агрегату. Таким чином, застосування цих агрегатів є економічно і технічно виправданим рішенням.

вентиляція басейнів DanX XWPS

Типи установок DanX

При використанні агрегатів DanX в приміщеннях плавальних басейнів для виконання вентиляції з рекуперацією тепла і осушення повітря можлива комплектація їх секцією перекрестноточного пластинчастого рекуператора з тепловим насосом (DanX XWPS) або без нього (DanX XKS), або ж секцією осушення з тепловим насосом (DanX AF).

В агрегатах XWPS і XKS з рекуператором і тепловим насосом (або без нього) осушення повітря відбувається за рахунок поглинання вологи сухим зовнішнім повітрям, а в системах з осушувачем типу AF влагос'ем здійснюється за допомогою роботи холодильної машини в режимі рециркуляції.

Одне з основних переваг модуля XWPS/XK полягає в тому, що в критичний зимовий період він забезпечує набагато більшу продуктивність осушення, ніж це було б можливо за допомогою асиміляції сухим зовнішнім повітрям. Це особливо важливо при установці системи в аквапарках, де має місце значний рух водної поверхні за рахунок водяних гірок, порогів і т.п. Ще однією перевагою агрегатів з модулем XWPS/XK є можливість природного охолодження навколишнього повітря, що необхідно в приміщеннях лікувальних басейнів і аквапарків, що мають значну площу скління.

Основною перевагою агрегату DanX з модулем AF є його компактність, що важливо для приміщень з обмеженим простором, тому що в порівнянні з XWPS і XK модуль AF має вдвічі менший розмір. Найчастіше модуль AF встановлюється в якості заміни при реконструкції застарілої системи вентиляції. Оскільки для виконання санітарних вимог модуль AF обробляє не більше 30% зовнішнього повітря, він не здатний забезпечити 100%-ное природне охолодження в літній період. Таким чином, система AF найкращим чином підходить для басейнів з обмеженим використанням, наприклад, готельні басейни.


Установка DanX XWPS з 2-ступінчастою рекуперацією тепла (з рекуператором і тепловим насосом)

Установки для вентиляції і осушення басейнів DanX XWPS об'єднує в собі всі переваги теплового насоса і припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла. Така комбінація теплового насоса і високоефективного пластинчастого рекуператора з перехресними потоками забезпечує необхідну регулювання рівня вологості і температури в приміщенні.

Істотне зниження експлуатаційних витрат за рахунок застосування енергозберігаючих технологій (до 100%) робить агрегат найбільш придатним для використання в суворих кліматичних умовах з низькими температурами зовнішніми в зимовий період. Наявність змішувальної камери гарантує приплив достатньої кількості свіжого повітря, необхідного для підтримки комфортних умов в приміщенні.

Для подальшої оптимізації витрати енергії можливе використання водоохлаждженого конденсатора, який опціонально вбудовується в конструкцію теплового насоса. Це дозволить задіяти надмірне тепло для підігріву води басейну або системи гарячого енергопостачання, де воно буде з повною ефективністю повторно використано.

DanX XWPS Нічний режим. Рециркуляція з нагрівом, без осушення DanX XWPS Денний зимовий режим. Підмішування свіжого повітря з нагрівом, 2-ступінчастою рекуперацією тепла, осушенням з тепловим насосом
DanX XWPS Нічний режим. Рециркуляція з нагріванням і осушенням з тепловим насосом DanX XWPS Денний літній режим. Осушення з 100%-ним припливом свіжого повітря, і часткової рекуперацією тепла в пластинчастому рекуператорі при необхідності

Установка DanX XKS з 1-ступінчастою рекуперацією тепла (з рекуператором, але без теплового насоса)

Установки вентиляції і осушення для басейнів DanX XKS побудовані за принципом осушення шляхом асиміляції надмірної вологи припливним повітрям. У цих системах застосовується високоефективний перекрестноточний (пластинчастий) рекуператор. Система ідеально регулює рівень вологості і температуру в приміщенні, при цьому дозволяє знизити експлуатаційні витрати на 80% у порівнянні зі звичайною системою припливу/витяжки.

Інтегрована змішувальна секція забезпечує підмішування дуже конкретного й дуже точно відміряного обсягу свіжого повітря, необхідного в конкретний момент часу для підтримки ідеальних умов в приміщенні - це також дозволяє підтримувати експлуатаційні витрати на мінімумі.

DanX XKS Нічний режим. Рециркуляція з підігрівом без осушення DanX XKS Денний літній режим. Осушення з 100%-ної подачею свіжого повітря, і при необхідності часткової рекуперацією
DanX XKS Денний/нічний режим в зимовий час. Підмішування свіжого повітря з підігрівом, 1-ступінчаста рекуперація тепла та осушення свіжим повітрям DanX XKS Денний річний опціональний режим. Підмішування свіжого повітря, охолодження, 1-ступінчаста рекуперація та осушення за рахунок свіжого повітря та секції охолодження

Установка DanX AF (з тепловим насосом, але без з рекуператора)

DanX AF - це надзвичайно ефективна система осушення, устаткована тепловим насосом, яка ідеально управляє вологістю і температурою всередині приміщення, в той же час значно скорочує експлуатаційні витрати.

Використання такої системи є очевидним найкращим варіантом у випадку обмеженого місця під обладнання або у випадку басейну з нерегулярним використанням, як наприклад готельні басейни. Можливий варіант розміщення системи під стелею в приміщенні плавального басейну.

Для ще більшої оптимізації використання енергії можна інтегрувати в тепловий насос водоохолоджуваним конденсатор. Це дозволить перевести надлишкове тепло назад у басейн або на підігрів гарячої води для інших потреб.

DanX AF Нічний режим. Рециркуляція з нагріванням і осушенням з тепловим насосом DanX AF Денний режим. Рециркуляція з нагріванням і осушенням з тепловим насосом і підмішуванням свіжого повітря

Технічні характеристики


DanXНомінальна продуктивність, м³/годПродуктивність по осушенню1, кг/ годПродуктивність по осушенню2, кг/год
AF 3/6485031-
AF/AFs 5/107300/950049/61-
AF/AFs 7/1412000/1400079/92-
AF/AFs 12/2419000/24000126/154-
XWPS/XKS 2/ 43350/335018/1222/22
XWPS/XKS 3/64500/450026/1629/29
XWPS/ XKS 5/108400/840046/3054/54
XWPS/XKS 7/1412500/1250067/4481/81
XWPS/XKS 9/1815500/1550085/55100/100
XWPS/XKS 12/2421500/21500121/76139/139
XWPS/XKS 16/3225500/25500142/90165/165

(1) Повітря в приміщенні 30°С/54% відн.волог., 30% підмішування свіжого повітря при 5°С/85% відн.волог.

(2) Відповідно до методики VDI2089 (100% підмішування свіжого повітря)

Система управління

Всі системи поставляються з автоматикою, яка піднімає «управління за потребою» на новий рівень. Наші установки DanX для басейнів автоматично контролюють температуру, вологість і споживання енергії, у результаті ви гарантовано отримаєте ідеально збалансований і комфортний клімат, адаптований під ваші вимоги.

Аксесуари:

Кронштейни для настінного монтажу (CDP 75, CDP 125)

Віброізолюючі опори

Водяний калорифер - доводчик

Кімнатний гігростат

Канальний гігростат

Кімнатний термостат

Датчик для режиму відтавання

Документація по DanX

DanX - установки для вентиляції басейнів. (Англ. мова.) Технічний каталог. (8,7 Мб)

Установки для вентиляції та кондиціонування повітря DanX. Каталог і керівництво з проектування, версія 2010 (5,9 Мб)

DanX - зміна модельного ряду. Презентація. (796 КБ)

Опис системи управління центральними кондиціонерами DanX. (129,2 КБ)

Вентиляційні агрегати DanX. Керівництво з проектування, версія 2002 (2214,71 КБ)

Вентиляційні агрегати DanX. Інструкція по монтажу. (272,1 КБ)

Перезаправки холодильного контура теплового насоса агрегату DanX. Рекомендації. (82,83 КБ)

Модуль управління Excel 100 для вентиляційних агрегатів DanX. Інструкція по експлуатації. (572,14 КБ)

Керівництво оператора DanX (на базі контролера Excel50). Керівництво по експлуатації. (618,1 КБ)

Електронний таймер talento 400 (опціональний модуль керування для агрегатів DanX з тепловим насосом AF. Інструкції з експлуатації. (368,2 КБ)


Статті по DanX

Програма підбору

Для підбору та розрахунку установок DanX використовується:

Програма підбору агрегатів DanX, DanX 2, VentC/VentR, версія 4.1.0 (.exe; 20,4 Mb)

Особливості програми:

• платформа: MS Windows;

• багатомовна з підтримкою російської мови;

• дружній інтерфейс з покроковим розподілом процесу підбору;

• виведення основного габаритного креслення, приєднувальних розмірів;

• можливість попереднього перегляду у вигляді 3D-мо-діли;

• експорт креслення в формат DXF, сумісний з системою AutoCAD;

• експорт пропозиції у формати PDF і RTF.

Інтерфейс програми підбору

Програма підбору і розрахунку агрегатів Dantherm DanX, BasX, VentC, VentR

Інші види припливно-витяжних установок Dantherm DanX:

DanX 2 - для басейнів і СПА (1750 м³/год).     Новинка!

DanX XWP - для регулювання температури, вологості та якості повітря у великих житлових і виробничих приміщеннях (2000-32000 м³/год).


© 2021 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)