По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажів: +38 (097) 610-15-15
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин чи Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Припливно-витяжні установки для басейнів Dantherm DanX XWPRS/XWPS

Вентиляційна установка Dantherm DanX XWPRS/XWPS

Форма підбору установок Dantherm DanX


Установка DanX XWPS

Вентиляційна установка Dantherm DanX


Установка DanX XWPS з відкритими дверцятами

Вентиляційна установка Dantherm для залів плавальних басейнівУстановка DanX XWPS поєднує переваги теплового насоса та системи осушення за рахунок припливу свіжого повітря. Така комбінація теплового насоса та високоефективного перехресноточного теплообмінника забезпечує необхідне регулювання рівня вологості та температури у приміщенні. Значне зниження експлуатаційних витрат за рахунок застосування енергозберігаючих технологій (до 100%) робить агрегат найбільш придатним для використання у суворих кліматичних умовах із низькими температурами зовнішнього повітря у зимовий період. Вбудована секція змішувача гарантує приплив точної кількості зовнішнього повітря, необхідного для підтримки комфортних умов в приміщенні.

Установка DanX XWPRS включають таку ж комбінацію теплового насоса і перехресноточного теплообмінника але використовується реверсивний тепловий насос, який забезпечує як комфортне охолодження, так і збільшує ступінь осушення. Установка актуальна там, де варіант з охолодженням є кращим. Для перенесення надлишків тепла до басейну або системи ГВС тепловий насос обох агрегатів може бути оснащений водоохолоджуваним конденсатором.

Вентиляційна установка може працювати в режимі фрикулінгу, використовуючи до 100% свіжого повітря через інтегрований байпас. Вночі, коли випаровування мінімальне і подача свіжого повітря надмірна, система може перемикатися на 100% рециркуляцію, дозволяючи системі працювати частково або повністю як осушувач.

DanX XWPS
Dantherm DanX XWPS денний режим, зима, підігрів: Часткова рециркуляція повітря з підігрівом, 2-ступінчаста рекуперація тепла та осушення повітря за допомогою теплового насоса та подачі зовнішнього повітря.
DanX XWPRS
Dantherm DanX XWPRS денний режим: тепловий насос працює в режимі охолодження.

Розміри та вага

Dantherm DanX XWPRS / XWPS типорозміри 2/4 – 9/18 складаються з чотирьох окремих модулів. Перший модуль містить 2 вентилятори, фільтр витяжного повітря та водяний калорифер. Другий модуль містить тепловий насос та рекуператор. Третій модуль – секція змішувача, четвертий – фільтр припливного повітря. В установках XWPRS типорозмірів 12/24 та 16/32 модуль вентиляторів/фільтру/водяного калориферу розділений на 3 окремі модулі – 2 модулі вентиляторів та один модуль фільтру/водяного калориферу.

Особливості та переваги

 • Вбудований тепловий насос зі спіральним компресором та високим ККД. Опціонально вбудований конденсатор із водяним охолодженням для нагрівання води в басейні або для побутового споживання.
 • Зручна система управління для якісного управління попитом. Автоматичний моніторинг та контроль температури та вологості у залі басейну.
 • Теплообмінник із перехресним потоком з ККД + 75%.
 • Вбудований байпас для природного охолодження влітку.
 • Реверсивний тепловий насос для активного літнього охолодження.
 • Високоефективні вентилятори з електронним керуванням.
 • Доступні ефективні рукавні фільтри різної довжини та якості з низьким перепадом тиску.
 • Будівельний модуль несучої рами з сендвіч-панелями, оцинкованими гарячим способом, пофарбованими порошковою фарбою, з ізоляцією з мінеральної вати товщиною 50 мм, внутрішніми перегородками товщиною 30 мм та нижньою рамою з регульованими ніжками.
 • Розроблено, щоб протистояти агресивному середовищу басейну (клас корозії C4 згідно EN / ISO 12944-2), з перехресно-проточним теплообмінником з епоксидним покриттям, змійовиками з алюмінієвою рамою, попередньо фарбованими ребрами та епоксидним покриттям для захисту всіх болтів та гайок.
 • Електродвигуни заслінок IP66, призначені для використання в басейнах.
 • Великі оглядові люки з міцними петлями, язичковими замками та ручками для легкого доступу для обслуговування.
 • Модульний блок для простої та швидкої установки з усіма вже підключеними датчиками та електричними компонентами.
 • Зв'язок BMS з Modbus або BACnet.

Dantherm DanX XWPRS/XWPS з тепловим насосом та теплообмінником перехресного струму

DanX XWPRS/XWPS поєднує в собі найкращі переваги теплового насоса та системи осушення зовнішнього повітря. Комбінація теплового насоса та високоефективного теплообмінника з перехресним потоком призначена для ідеального контролю вологості та температури у приміщенні. Реверсивний тепловий насос із можливістю активного охолодження у літній час.

Значне скорочення експлуатаційних витрат за рахунок економії енергії до + 100%.

Вбудована функція змішування забезпечує подачу лише кількості зовнішнього повітря, яка необхідна для підтримання комфортних умов.

Область застосування

 • Басейни в готелях
 • Відпочинкові центри
 • Ігрові басейни
 • Муніципальні комерційні басейни
 • Оздоровчі центри


Зовнішній вигляд вентиляції Dantherm DanX XWPRS


Установка Dantherm DanX

Вентиляційна установка Dantherm DanX XWPRS


Порошкове покриття

Порошкове покриття


Див. також:

DanX XKS вентиляційна установка з теплообмінником

DanX XWPS вентиляційна установка з тепловим насосом та теплообмінником

DanX AF вентиляційна установка з тепловим насосом

DanX XD та HP малогабаритні вентиляційні установки


© 2022 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)