По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажів: +38 (097) 610-15-15
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин чи Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Вентиляційні установки Dantherm DanX XKS з перехресноточним теплообмінником для плавальних басейнів

Вентиляційна установка Dantherm DanX XKS

Форма підбору установок Dantherm DanX


Установка DanX XKS

Вентиляційна установка Dantherm DanX XKS

>

Установка DanX XKS з відкритими дверцятами

Вентиляційна установка Dantherm для залів плавальних басейнів
Вентиляційна установка Dantherm DanX XKS з одноступінчастою системою рекуперації тепла є системою осушення з високоефективним перехресноточним теплообмінником. Дана система забезпечує ідеальне регулювання рівня вологості та температури у приміщенні, надаючи поряд із цим суттєве зниження експлуатаційних витрат за рахунок застосування енергозберігаючих технологій (до 80%). Наявність змішувальної секції гарантує приплив тільки тієї кількості свіжого повітря, яка потрібна для підтримки комфортних мікрокліматичних умов у приміщенні, що дозволяє значно знизити експлуатаційні витрати. Процес осушення в системі DanX XKS виконується тільки завдяки подачі свіжого повітря.

DanX XKS
Dantherm DanX XKS денний/нічний режим з підігрівом: часткова рециркуляція повітря з підігрівом, 1-ступінчаста рекуперація тепла та осушення подачею зовнішнього повітря.

Розміри та вага

Агрегати Dantherm DanX XKS типорозмірів 2/4 – 9/18 складаються із трьох окремих модулів. Перший модуль містить 2 вентилятори, фільтр витяжного повітря та водяний калорифер. Другий модуль містить вбудовану змішувальну секцію та рекуператор. Третій модуль – фільтр припливного повітря. В агрегатах XKS типорозмірів 12/24 та 16/32 модуль вентиляторів/фільтра/водяного калориферу розділений на 3 окремі модулі – 2 модулі вентиляторів та один модуль фільтра/водяного калорифера.

Особливості та переваги

 • Зручна система управління для якісного управління попитом. Автоматичний моніторинг та контроль температури та вологості у басейні.
 • Теплообмінник з перехресним потоком з високим ККД понад 75% та низьким перепадом тиску.
 • Вбудований байпас для природного охолодження влітку.
 • Високоефективні вентилятори з електронним керуванням.
 • Доступні ефективні рукавні фільтри різної довжини та якості з низьким перепадом тиску.
 • Несучий каркасний будівельний модуль з сендвіч-панелями, оцинкованими гарячим способом, пофарбованими порошковою фарбою, з ізоляцією з мінеральної вати товщиною 50 мм, внутрішніми перегородками товщиною 30 мм та нижньою рамою з регульованими ніжками.
 • Розроблений, щоб витримувати агресивне середовище басейну (клас корозії C4 відповідно до EN / ISO 12944-2), з поперечним потоком теплообмінника з епоксидним покриттям, нагрівальним змійовиком з алюмінієвою рамою, попередньо пофарбованими ребрами та епоксидним покриттям для , болтів, горіхи.
 • Електродвигуни заслінок IP66, призначені для використання в басейнах.
 • Великі оглядові люки з міцними петлями, язичковими замками та ручками для легкого доступу для обслуговування.
 • Модульний блок для простої та швидкої установки з усіма вже підключеними датчиками та електричними компонентами. Окрема панель керування з кабелями та роз'ємами для швидкого електричного з'єднання між блоком та панеллю.
 • Зв'язок BMS з Modbus або BACnet.

Dantherm DanX XKS з теплообмінником перехресного струму

DanX XKS - дуже ефективна система осушення зовнішнього повітря з високоефективним теплообмінником із перехресним потоком. Ця система ідеально контролює вологість та температуру у приміщенні, пропонуючи при цьому значне зниження експлуатаційних витрат за рахунок реальної економії енергії до 80%. Вбудована функція змішування забезпечує подачу необхідної кількості зовнішнього повітря, що зводить до мінімуму експлуатаційні витрати.

Природне охолодження також можна використовувати влітку, коли установка може додавати до 100% зовнішнього повітря до басейну через вбудований байпас.

Для країн із високими літніми температурами зовнішнього повітря система може бути обладнана додатковим охолодним змійовиком для подальшого осушення та охолодження повітря.

Опційно пропонується широкий вибір типів вентиляторів, якості фільтрів та змійовиків для ідеальної відповідності вимогам.

Область застосування

 • Басейни в готелях
 • Відпочинкові центри
 • Ігрові басейни
 • Муніципальні комерційні басейни
 • Спа-курорти
 • Оздоровчі центри

Зовнішній вигляд вентиляції Dantherm DanX XKS

Теплообмінник та повітрозмішувальна секція установки XKS

Теплообмінник та повітрозмішувальна секція установки XKS

Теплообмінник

Теплообмінник Dantherm


Див. також:

DanX XWPS / XWPRS вентиляційна установка з теплообмінником та/або реверсивним тепловим насосом

DanX AF вентиляційна установка з тепловим насосом

DanX 2: DanX XD та HP малогабаритні вентиляційні установки


© 2022 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)