По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-58
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


DanX XWP: модульні припливно-витяжні установки Dantherm з вбудованим тепловим насосом (2000-32000 м³/год)


Каталог і керівництво з проектування DanX (6 Мб)


DanX XWP - модульні припливно-витяжні установки Модульні припливно-витяжні установки з вбудованим тепловим насосом Dantherm DanX XWP розроблені для регулювання температури, вологості та якості повітря в готелях, офісних і виробничих приміщеннях - скрізь, де важливо добре самопочуття відвідувачів. Установки Dantherm DanX, засновані на концепції компанії "все-в-одному", гарантують високонадійну, енергоефективну і просту в управлінні роботу, при цьому дозволяють регулювати всі параметри повітря в широкому діапазоні.

Люди в приміщенні завжди схильні до впливу двох чинників: температура повітря і якість повітря. Наскільки низькою або високою повинна бути температура залежить від діяльності в приміщенні, а також від пори року і погодних умов зовні. Вибираючи установку DanX XWP для створення комфортного клімату в приміщенні ви отримаєте не тільки гарантовано найкраще рішення на ринку, а також і результат більш ніж 50-річного досвіду зі створення клімату в приміщенні.

Повітропродуктивність

Засновані на принципі модульної конструкції і гнучкого підходу до побудови системи, унікальні припливно-витяжні установки Dantherm DanX дозволяють вибрати необхідний рівень функціональності відповідно з конкретним проектом. Припливно-витяжні установки DanX XWP пропонуються в 7 типорозмірах з продуктивністю по повітрю від 2000 до 32000 м³/год. Оскільки конкретні індивідуальні вимоги можуть значно відрізнятися, до всіх систем компанія Dantherm пропонує широкий спектр різних опцій і компонентів.

Припливно-витяжні установки Dantherm DanX XWP

Установки Dantherm DanX для комфортної вентиляції можуть бути укомплектовані роторним або перехресним (пластинчастим) рекуператором. Незалежно від застосовуваного рекуператора, в систему може бути вбудований тепловий насос.

Припливно-витяжні установки DanX XWP з тепловим насосом

DanX XWP - припливно-витяжні установки з тепловим насосом Одне з безперечних переваг першокласних агрегатів DanX XWP - можливість їх комплектації вбудованим реверсивним тепловим насосом. Розміщення теплового насоса в системі дозволяє охолоджувати повітря влітку і підігрівати взимку без використання додаткових зовнішніх пристроїв. Оскільки напрямок роботи в контурі теплового насоса можна легко змінити, то оттайка теплообмінників може виконуватися самим контуром теплового насоса.

Вбудований тепловий насос може працювати в режимі нагріву взимку і в режимі охолодження влітку, завдяки цьому припливно-витяжні установки DanX XWP можуть підтримувати ідеальний клімат в приміщенні з мінімальними енерговитратами.

Тепловий насос включає високопродуктивний і надійний компресор, робота якого може бути оптимізована за допомогою частотного регулятора, при цьому значно поліпшується точність підтримки температури в приміщенні. Додаткова опція, що вбудовується в контур теплового насоса - водоохолоджуваним конденсатор, - для додаткового охолодження повітря. Надмірне тепло може бути використане для підігріву води і подальшого її використання.

Зручна і проста система автоматики

система автоматики DanX XWP Припливно-витяжні установки DanX XWP поставляються з унікальною системою автоматики, розробленої компанією Dantherm Air Handling, Ця система постійно контролює і регулює температуру, якість повітря і споживання енергії самою системою. Завдяки цьому замовник отримує адаптоване під конкретні умови рішення, гарантовано підтримує комфортний клімат з мінімальними енерговитратами. Всі функції системи настроюються на заводі і тестуються.

Енергоефективність

Вартість вентиляційної установки має великий вплив, але також не менш важливо враховувати експлуатаційні витрати і термін служби агрегату, що впливає на термін окупності системи. Припливно-витяжні установки з вбудованим тепловим насосом DanX XWP не можуть похвалитися низькою вартістю, але можуть запропонувати найкращу на ринку енергоефективність, мінімальне енергоспоживання і максимально можливий термін служби.

Конструкційні елементи

Всі елементи корпусу припливно-витяжних установок DanX XWP виконані з гарячої оцинкованої сталі, покритою порошковою фарбою, що гарантує довговічну роботу без корозії в будь-якому кліматі. Інспекційні дверцята і панелі виготовлені з сендвіч-елементів з 50 мм ізоляцією.

Режими роботи

Зима

DanX XWP - зимовий режим роботи


Літо

DanX XWP - літній режим роботи


Ілюстрація циркуляції повітря в літньому і зимовому режимі на прикладі торгово-розважального центру:

danx_comfort_xwp.pps (1,7 Мб)


Програма підбору

Щоб полегшити створення проектів з вентиляції, компанія Dantherm Air Handling створила спеціальну програму, що дозволяє підібрати оптимальний варіант за заданими параметрами з урахуванням усіх побажань і додаткових опцій.

Програма підбору агрегатів DanX, DanX 2, VentC/VentR, версія 4.1.0 (.exe; 20,4 Mb)


Припливно-витяжні установки Dantherm DanX для вентиляції і осушення басейнів:

DanX XWPS, XKS, AF - для великих басейнів і аквапарків (2000-32000 м³/год).

DanX 2 - для басейнів і СПА (1750 м³/год).     Новинка!


© 2021 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)