По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажів: +38 (097) 610-15-15
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин чи Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Конденсаційні осушувачі повітря для басейнів Dantherm CDP та DanX AFОсушувачі та вентиляція для басейнів Dantherm


Застосування

Осушувачі Dantherm серії CDP призначені насамперед для осушення повітря у приміщеннях плавальних басейнів, для роботи з повітрям, що містить хлор та інші хімічно агресивні реагенти, проте їх також можна успішно використовувати і для осушення складських та виробничих приміщень.

У невеликих басейнах та СПА потреба у підміші великого обсягу свіжого повітря виникає рідко. У таких випадках зазвичай вибирають конденсаційний осушувач, оскільки він дешевший і простий в експлуатації. У басейнах середнього розміру (у приватних будинках чи готелях) встановлюють як осушувачі, і вентиляційні установки. Вибір залежить від кількох факторів: потреба в обсязі свіжого повітря, вимоги до якості повітря та бюджет.

Види конденсаційних осушувачів для басейнів Dantherm

 • Dantherm CDP 40, CDP 50, CDP 70 – це конденсаційні осушувачі для невеликих приватних басейнів та СПА. Їх встановлюють безпосередньо у залі басейну. Можливий настінний або підлоговий монтаж. Три типорозміри осушувачів охоплюють продуктивність від 46 до 106 літрів на добу (30°C/80% RH).
 • Dantherm CDP 40T, 50T та 70T (прихованого монтажу) – це конденсаційні осушувачі для невеликих приватних басейнів та СПА. Застосовуються у випадках, коли монтаж осушувачів усередині приміщення басейну небажаний. Їх встановлюють у приміщенні, суміжному із залом басейну. Настінне кріплення здійснюється за допомогою спеціальних рейок, що входять до комплекту поставки. Три типорозміри осушувачів охоплюють продуктивність від 46 до 106 літрів на добу (30 °C/80% RH).
 • Dantherm CDP 75, CDP 125, CDP 165 – це конденсаційні осушувачі для великих приватних басейнів, фітнес-центрів, готелів та невеликих громадських басейнів. Осушувач встановлюється в технічному приміщенні, повітря надходить у зал басейну і відводиться з нього через повітропроводи. Панель управління можна розміщувати з обох боків осушувача, а повітря, що подається, направляють горизонтально або вертикально. Через окремий повітропровід для підмішування свіжого повітря в приміщення можна подавати до 15% зовнішнього повітря. Осушувачі можуть поставлятися у виконанні з водоохолоджуваним конденсатором. Три типорозміри осушувачів, що підключаються до системи повітроводів, охоплюють продуктивність від 112 до 233 літрів на добу (30 °C/80% RH).
 • Dantherm DanX AF є конденсаційним осушувачем, де волога конденсується на холодному теплообміннику випарника. Це означає, що холодна частина теплового насоса використовується для осушення. DanX AF – гарне рішення для басейнів з низьким рівнем активності: для готелів та басейнів з обмеженою площею, оскільки агрегат може встановлюватись під стелею. Він ідеально підходить для регулювання вологості та температури повітря; більше, у цієї моделі дуже низькі експлуатаційні витрати. Модель DanX AF ідеально підходить для об'єктів, де вимоги до обсягу припливного повітря менш суворі, а також для клімату з настільки високою вологістю зовнішнього повітря, що при 100% подачі зовнішнього повітря осушення буде неможливо. У деяких випадках повітря може рециркулюватися, і лише невелика частка повітря заміщатиметься зовнішнім.

Діаграма швидкого підбору

Вибір осушувача більшою мірою залежить від площі дзеркала басейну. Наведена тут діаграма може використовуватися лише як рекомендація.

При остаточному виборі осушувача необхідно взяти до уваги додаткові фактори, такі як температура повітря та води, частота використання, рівень активності поведінки відвідувачів, а також наявність пристроїв для покриття дзеркала басейну в неробочі години.

Для басейнів більшої площі та аквапарків компанія Dantherm пропонує припливно-витяжні установки з тепловим насосом DanX AFДіаграма швидкого підбору

Принцип роботи

Вбудований вентилятор забирає вологе повітря через фільтр у осушувач. При проходженні через випарник повітря охолоджується, волога, що міститься в ньому, конденсується, накопичується в піддоні і потім відводиться через дренажну систему. Осушене повітря далі проходить через конденсатор, де трохи підігрівається. Таким чином, повітря на виході з агрегату виявляється сушішим і на кілька градусів теплішим. Завдяки багаторазовому проходженню повітря через осушувач рівень вологості в приміщенні знижується, забезпечуючи швидке осушення.

Відмінні характеристики

 • Сучасний дизайн
 • Висока європейська якість
 • Антикорозійне покриття внутрішніх робочих елементів
 • Низьке енергоспоживання
 • Автоматичне керування вологістю
 • Високий рівень електробезпеки
 • Простота монтажу та експлуатації
 • Низький рівень шуму.

Гнучкий підхід до монтажу

За бажанням замовника, ряд моделей осушувачів можна монтувати безпосередньо в приміщенні. Якщо монтаж всередині приміщення небажаний, осушувачі встановлюють у суміжному приміщенні, а паркан та роздачу повітря здійснюють через повітропроводи.

За допомогою опцій, що включають калорифер гарячої води, комплект підлогового або настінного монтажу, можна підібрати оптимальну систему осушення для конкретного випадку.

Повністю автоматизоване управління

Робота осушувача повністю автоматизована. Необхідний рівень вологості підтримується гігростатом. Панель управління оснащена дисплеєм, що наочно відображає робочий статус осушувача, і кнопками управління. Для зручності конфігурації старших моделей панель управління може бути змонтована з будь-якої сторони агрегату. Доступ до всіх внутрішніх компонентів осушувача (для чищення фільтра та технічного обслуговування) забезпечується відкриттям інспекційних дверцят.

Осушувачі CDP відрізняються практично безшумною роботою.


© 2022 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)