По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-58
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Danline. Моноблочні кондиціонери для внутрішнього підлогового монтажу


Моноблочні кондиціонери серії Danline для внутрішнього підлогового монтажу

Контейнери Danline базових станцій стільникового зв'язку

Стандартні компоненти та аксесуари Danline

Габаритні та приєднувальні розміри Danline

Універсальний шумоглушник для агрегатів Danline

Анімаційний ролик (flash) принципу роботи кондиціонерів Danline.


Danline

Область застосування Danline

Моноблочні кондиціонери серії Danline розроблені спеціально для мікрокліматичної підтримки високочутливого електронного обладнання, яка поставила в цілях досягнення оптимальної працездатності підвищені вимоги до надійності та енергетичної ефективності забезпечення заданих параметрів навколишнього середовища.

Кондиціонери серії Danline призначаються для підлогового монтажу всередині шельтера і контейнерів телекомунікаційного та іншого електронного обладнання. Внутрішній монтаж блоків і відсутність будь-якої можливості доступу до них ззовні дозволяє захистити кондиціонери від вандалізму.

Умови експлуатації Danline

Діапазон температурних умов експлуатації кондиціонерів Danline - від -40 до +55 "С. Параметри електроживлення - 230 В / Ф 1 / 50 Гц і 400 В / 3 Ф / 50 Гц.

Модельний ряд Danline

Модельний ряд серії представлений 5 моделями для кожного з двох типів - Danline I і Danline II з діапазоном холодопроізводітель-ностіот4 до 13,5 кВт.

Моделі типу Danline I мають закритий внутрішній контур рециркулирующим повітря, охолоджуваного допомогою компресорно-конденсаторного машини (механічне охолодження). Відсутність безпосереднього контакту із зовнішнім середовищем дозволяє уникнути забруднення або підвищення вологості повітря в контейнері. В холодильній установці стандартно використовується екологічно безпечний хладагент R134a.

У моделях типу Danline II крім механічного охолодження передбачена також функція природного охолодження, реалізована за допомогою повітряного клапана з автоматичним приводом пропорційного регулювання. Свіже повітря перед подачею в контейнер проходить через фільтр.

За рахунок природного охолодження скорочується споживання електроенергії кондиціонера, збільшується його енергетична ефективність і термін служби холодильної машини.

Всі кондиціонери Danline стандартно проходять заводські випробування, тому відрізняються тривалим терміном служби всіх компонентів, ефективної працездатністю і безпекою транспортування.

Danline

Простота монтажу Danline

Компактність конструкції, розміри моноблока відповідно до розмірів стандартного контейнера забезпечують простоту монтажу кондиціонера і можливість установки його у пристосованих і реконструюються приміщеннях, в т.ч. для нарощування холодильної потужності мікрокліматичного обладнання.

Компактність і міцність конструкції Danline

Корпус агрегату виконаний з високоміцної сталі з покриттям Aluzink. За додатковим замовленням можливо емалеве покриття корпусу.

За рахунок невеликої площі основи (ширина - від 300 до 650 мм і глибина - від 605 до 900 мм залежно від типорозміру) кондиціонери серії Danline відрізняються компактністю монтажу, що важливо, враховуючи значну концентрацію технологічного обладнання в контейнері.

Система управління Danline

Кондиціонери серії Danline оснащені новітньою мікропроцесорною системою управління, яка виконує функції регулювання та моніторингу параметрів повітряного середовища, автоматичного захисту, індикації аварійних умов.


© 2021 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)