По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Пересувні установки для кондиціювання повітря Dantherm ACM


Технічний опис


Пересувна установка для кондиціонування повітря Dantherm ACM

Пересувні установки для кондиціювання повітря Dantherm ACM спеціально розроблені і створені для використання у військових організаціях і в організаціях з надання допомоги постраждалим. Для того, щоб забезпечити комфортний клімат, в якому і солдати і бригади рятувальників працюють і відпочивають, обидві ці групи вимагають устаткування, яке працює бездоганно при максимальному навантаженні навіть в екстремальних погодних умовах.

Установки кондиціонування повітря компанії Dantherm є ідеальним рішенням для охолодження наметів, мобільних будівель контейнерного типу та інших тимчасових споруд. Крім того, вони гарантують, що електронне обладнання, залишаючись холодним, функціонує бездоганно навіть тоді, коли температура зовні доходить до +60°за Цельсієм.

Установки відповідають всім стандартам NATO, всім установкам присвоєні глобальні "NATO stock numbers" (NSN).

Надійна робота

Установки кондиціонування повітря компанії Dantherm легко адаптувати до місцевих умов, вони встановлюються або за межами намету, або так, що одна половина кондиціонера знаходиться всередині намету, а інша зовні. Використання тільки найкращих вузлів у всіх наших установках забезпечує їм надійність та бездоганну роботу навіть у найтяжких географічних районах.

Прекрасна температура в приміщенні

Спеціально розроблені шланги для розподілу повітря забезпечують оптимальний розподіл охолодженого повітря по всій наметі і є лише одним видом численного допоміжного обладнання компанії Dantherm, яке дозволяє нарощувати потужність установок кондиціонування повітря. Якщо мають місце операції в районах з надмірною різницею між денною та нічною температурою, наприклад, в пустелі, всі кондиціонери можуть бути оснащені вбудованими джерелами тепла.

Зручна процедура установки

Установки кондиціонування повітря компанії Dantherm можуть бути переміщені і знову встановлені в найкоротші терміни, і при цьому вони можуть бути встановлені однією людиною без використання інструментів. Навіть такі відносно стаціонарні моделі, використовувані в мобільних будівлях контейнерного типу, житло і офісах, призначені для швидкого встановлення і зняття.

Зручність для охолодження мобільних будівель контейнерного типу

Спеціально розроблений для військових мобільних будівель контейнерного типу, кондиціонер, входить до складу установки ACM 5, підвішений на напрямних і при використанні висувається за межі контейнера. Під час транспортуванні установки кондиціонування, кондиціонер засовується назад, а опускні двері заблоковуються. Кондиціонер створює прохолодне навколишнє середовище для електронного обладнання, так що вдається уникнути поломок і інших порушень нормальної роботи.

Dantherm ACM 11

Мобільність установок кондиціонування повітря

Мобільність має велике значення у військових таборах. За своєю природою пересувні установки кондиціонування повітря компанії Dantherm є тимчасовими пристроями і, отже, можуть бути з легкістю змонтовані солдатами або групою співробітників з надання допомоги постраждалим без використання крану чи інших пристосувань.

Оптимізація охолодження

Для оптимізації ефективності охолодження, установки кондиціювання повітря компанії Dantherm - а в ідеалі і шланги - повинні бути розміщені поруч з наметом, а ті частини сполучних шланг, які знаходяться зовні, повинні бути як можна коротше, щоб звести до мінімуму вплив сонячної радіації, тим самим , збільшуючи загальну продуктивність установок. Установка екранів для захисту кондиціонера і шланг від сонячної радіації буде сприяти подальшому підвищенню продуктивності.

Технічні характеристики


ТипорозмірОхолодженняНагрівання (опція)ПродуктивністьВисотаДовжинаШиринаМаса

(кВт)(кВт)(м³/год)(мм)(мм)(мм)(кг)
ACM 54,9270044675263080
ACM 5 MK II4,7290048275566680
ACM 7 MK II7,67,225001233916984190
ACM 11128170073511401140165
ACM 18186/16250078014501140220
ACM 18 CBRN186/162500780/7801450/1450570/57090/130


© 2020 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)