По-русски
Dantherm

осушувачі повітря,
припливно-витяжні установки,
кондиціонери для об'єктів телекомунікацій
Відділ продажів: +38 (097) 610-15-15
e-mail:   sales@dantherm.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
(метро Святошин чи Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Пересувні установки для кондиціонування повітря Dantherm ACMМобільні установки опалення та кондиціювання повітря Dantherm


Установки Dantherm для кондиціонування повітря в контейнерах

AC-M5MKII

Кондиціонер AC-M5MKII холодопродуктивність 5 кВт та теплопродуктивність 2 кВт

Установки Dantherm для кондиціонування повітря в контейнерах

AC-M5W

Кондиціонер AC-M5W холодопродуктивність 4,9 кВт і може оснащуватися нагрівальним елементом потужністю 2 кВт (опція)

Мобільні установки кондиціювання повітря Dantherm

AC-M7 MK II

Кондиціонер AC-M7MKII - мобільна установка потужністю 7 кВт

Установки кондиціювання повітря Dantherm для наметів

AC-M11

Установка AC-M11 малогабаритний блок малої маси в алюмінієвому корпусі, змонтований в жорсткій сталевій рамі.

Армійські установки кондиціонування повітря Dantherm

AC-M18

Кондиціонер AC-M18 - мобільна установка, для кондиціювання повітря в тимчасових або транспортованих будівлях та наметах

Захист від хімічного, біологічного, радіологічного та ядерної зброї

AC-M18 CBRN

Цей кондиціонер призначений для застосування в системах колективного захисту COLPRO


Пересувна установка для кондиціювання повітря Dantherm ACM

Пересувні установки для кондиціонування повітря Dantherm ACM спеціально розроблені та створені для використання у військових організаціях та організаціях з надання допомоги постраждалим. Для того, щоб забезпечити комфортний клімат, в якому і солдати та бригади рятувальників працюють та відпочивають, обидві ці групи вимагають обладнання, яке працює бездоганно за максимального навантаження навіть в екстремальних погодних умовах.

Установки кондиціонування повітря Dantherm є ідеальним рішенням для охолодження наметів, мобільних будівель контейнерного типу та інших тимчасових будівель. Крім того, вони гарантують, що електронне обладнання, залишаючись холодним, функціонує бездоганно навіть тоді, коли температура зовні сягає +60°C.

Надійна робота

Установки кондиціонування повітря Dantherm легко адаптуватися до місцевих умов, вони встановлюються або за межами намету, або так, що одна половина кондиціонера знаходиться всередині намету, а інша зовні. Використання лише найкращих вузлів у всіх наших установках забезпечує їм надійність та бездоганну роботу навіть у найважчих географічних районах.

Прекрасна температура у приміщенні

Спеціально розроблені шланги для розподілу повітря забезпечують оптимальне розподілення охолодженого повітря по всьому намету і є лише одним видом численного допоміжного обладнання компанії Dantherm, яке дозволяє нарощувати потужність установок кондиціювання повітря. Якщо мають місце операції в районах із надмірною різницею між денною та нічною температурою, наприклад, у пустелі, всі кондиціонери можуть бути оснащені вбудованими джерелами тепла.

Зручна процедура встановлення

Установки кондиціонування повітря Dantherm можуть бути переміщені і знову встановлені в найкоротші терміни, і при цьому вони можуть бути встановлені однією людиною без використання інструментів. Навіть такі відносно стаціонарні моделі, що використовуються в мобільних будівлях контейнерного типу, житло та офісах, призначені для швидкого встановлення та зняття.

Зручність для охолодження мобільних будівель контейнерного типу

Спеціально розроблений для військових мобільних будівель контейнерного типу кондиціонер, що входить до складу установки Dantherm ACM 5, підвішений на напрямних і при використанні висувається за межі контейнера. Під час транспортування установки кондиціювання, кондиціонер засунуто назад, а опускні двері заблоковані. Кондиціонер створює прохолодне довкілля для електронного обладнання, так що вдається уникнути поломок та інших порушень нормальної роботи.

Мобільність установок кондиціювання повітря

Мобільність має велике значення у військових таборах. За своєю природою пересувні установки кондиціонування повітря компанії Dantherm є тимчасовими пристроями і, отже, можуть бути легко змонтовані солдатами або групою співробітників з надання допомоги постраждалим без використання крана або інших пристроїв.

Оптимізація охолодження

Для оптимізації ефективності охолодження, установки кондиціонування повітря компанії Dantherm - а в ідеалі й шланги - повинні бути розміщені поруч з наметом, а ті частини з'єднувальних шланг, які знаходяться зовні, повинні бути якомога коротшими, щоб мінімізувати вплив сонячної радіації, тим самим збільшуючи загальну продуктивність установок. Встановлення екранів для захисту кондиціонера та шланг від сонячної радіації сприятиме подальшому підвищенню продуктивності.

Технічні характеристики ACM


ТипорозмірОхолодженняНагрів (опція)ПродуктивністьВисотаДовжинаШиринаМаса
(кВт)(кВт) (м³/год)(мм)(мм)(мм)(кг)
ACM 54,9270044675263079
ACM 5 MK II4,7290048275566679
ACM 7 MK II6,57,225001233934984190
ACM 1111,58170073511401140170
ACM 1817,56/16250078014501140240
ACM 18 CBRN17,56/202500780/780725/7251140/1140104/137


© 2022 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)